"Enter"a basıp içeriğe geçin

Üşengeçliğe Bi’ Mola

Eveet, üşengeçliğe bi’ mola dedim ve edit yaptım, sonucu aşağıda. Şimdi kafanızı iki konuda ütüleyeceğim.

İlk konu Cheese ve editinin üşendiriciliği. Cheese’i severim, o da beni sever ama sevgili çizerimiz Soon-ki beni sevmiyor galiba. Her yer şeffaf balon, utanmasa konuşma balonlarını da şeffaf yapacakmış. :’)) Bakın sfx’ten neyin yakınmıyorum, çünkü onu bir şekil kapatırsın. Kıyısını köşesini düzenlersin olur biter. Ama şeffaf balonu silmek zorundasın. Ağaç mı çizmedim, kafa mı çizmedim, çalıdan tutun bina kıyı köşesine kadar. Biraz daha zorlarsa çizerimiz, ben de webtoon çizmeye başlayacağım. Ağlarun be, saatler alıyor bir bölüm editi. (Belki de ben yavaşımdır, bu ihtimali de unutmayalım. Yeterince acındırdım kendimi de galiba.) Şu an saatlerim var ama her zaman olmayacak. Neticede öğrenci adamım, başka başka sorumluluklarım da var falan. O yüzden çıkmaza girmeden işleri hızlandırmak adına temizleyici görevinde, o nalet şeffaf balonları perwoll gibi pırıl pırıl yapacak bir vatandaş arıyoruz.

İşe alım şartlarına gelirsek eğer, edit bilerek gelmeniz tercihimiz. Öğretmek isterdim ama öğretici yanım çöp olduğu gibi, öğretecek vaktim bile olmayabilir. Ama siz yine de bir şansınızı deneyebilirsiniz. Çok yıldığım ana denk gelirse cahil falan demem alırım işe. Sonra kavga dövüş bir şekil öğretiriz. Bir de PK kuralı biliyorsunuz, 20 yaşın altında üyenin zarar ziyanını düşündüğümüzden istemiyoruz. Tabii 20 yaş altı olup gayet olgun insanlar olduğu gibi, 20 üstü velet de çok. Ama istisnalar kaideyi bozmaz ve konumuz bu değil. Çayınıza katık edip şu meseleden eşe dosta bahsedin de hepimiz rahata erelim.

Sanki yeterince kafa ütülememişim gibi gelelim diğer meseleye. (Bu arada Fri bir sürü muhabbet edip konuyu unutmuştur.) Belirli bir güncel günümüz yoktu, ne zaman müsait olup bölüm çıkarırsak veriyorduk -yılların grubuyuz sanki, laflara bak- ama hayatımın her alanına düzen getirmeye çalıştığımdan artık güncel günümüz Pazartesi olsun ve hadi hayırlısı diyorum. İnşallah düzenli bölüm vereceğiz. Benim ve Esra’nın da sınavları yaklaştığından söz vermeyelim ama en kötü iki haftada bir veririz, arayı çok açmayız merak etmeyin.

Yeteri biliyorsam yeter bu kadar ütü. Hadi afiyet olsun. :3

28/10/2019

Cheese in the Trap 259

Haritoge Kuremi to Ou no Ie 3-9,5