Merhabalar, ekip alımlarımızda açık olan bölümler şu şekilde:

Anime Çevirmen: KAPALI

Manga/Webtoon Çevirmen: KAPALI

Novel Çevirmen: AÇIK

Blog Çevirmen: AÇIK

Redaktör: KAPALI

Encoder: AÇIK

Uploader: AÇIK

Editör: AÇIK

 

Çevirmenlik (anime, manga, novel): İngilizce ve Türkçeye hakim, sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Çevirmenlik (blog): İngilizce ve Türkçeye hakim uzun İngilizce paragrafları anlam kayması olmadan çevirecek, sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Redaktör: Çevirmenlerin çevirdiği altyazıları, Türkçe dil bilgisine uygun şekilde inceleyip gerekli düzeltmeleri yapar. Sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Encoder: Çevrilmiş altyazıları uygun bir biçimde düzenleyerek video ile birleştirip yayımlar. Sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Uploader: Kelime karşılığı yükleyici olan bu rol ise encode edilmiş anime videolarının ilgili yerlere yüklenmesini sağlar. Sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak ekip arkadaşları arıyoruz


Editör: Manga, webtoon veya manhwa vb. bölümlerini bilgisayardan photoshop programı üzerinden düzenler. Sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak ekip arkadaşları arıyoruz

 

Başvuru yapmak için discord sunucumuza gelip #ekip-başvuru-kanalı’na yazabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz rol hakkında istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.

Discord adresimiz: https://discord.gg/mpzDf43

 

Discord'ta bize katıl